Potrebujete sa zorientovať v bankových produktoch a úveroch?

Nemáte čas chodiť po bankách? Ušetrite si čas a poraďte sa s odborníkom, ktorý spolupracuje so všetkými bankami a st. sporiteľňami. Ten podľa vaších požiadaviek preverí vaše možnosti na celom bankovom trhu a vybaví váš úver.

Úver

Úvery na financovanie bývania:

Kupujete nehnuteľnosť a potrebujete si požičať? Chcete si postaviť vlastný dom ? Rekonštruujete dom, byt? Vyplácate súrodencov z dedičstva? Majetkové vysporiadanie pri rozvode?…. Refinancovanie, zlučovanie a navyšovanie starších úverov: Máte hypotéku alebo iný úver s vysokými úrokmi ? Chcete zistiť aké máte možnosti získať nižšie úroky a znížiť si mesačné splátky ? Máte niekoľko úverov a máte vysoké mesačné splátky ? Máte starší úver a potrebujete si ešte požičať ? Bezpríjmové hypotéky Ste živnostník s optimalizovaným daňovým priznaním ? Máte príjem zo zahraničia ? Podnikáte v zahraničí ? Máte zápis v úverovom registri ? (omeškané platby,….)

Čo pre vás urobíme:

– Zistíme aké máte možnosti vo vašej banke – Zároveň porovnáme všetky banky a stavebné sporiteľne – Vypracujeme ponuky – Detailne klientovi vysvetlíme plusy, mínusy, podmienky a postup pri riešení úveru. – Pomôžeme s vybavovaním znaleckého posudku, právnych služieb, katastra a všetkých formalít – Komunikujeme v mene klienta s bankou, vyjednávame najlepšie podmienky – Asistujeme klientovi pri podpise úverovej zmluvy – Sledujeme priebeh úrokov počas úveru a informujeme klienta o všetkých možnostiach skoršieho splatenie úveru